2019/08/26


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 09:00 CSA Steaua 3 - 0 Ajax N.G. A DACO-GETICA T1
2 2 09:00 ACS Juniorul 2014 5 - 2 ACS Ilie Oana A DACO-GETICA T2
2 3 09:30 ACS Lumina Eagles 0 - 3 ASC Sparta A DACO-GETICA T1
2 4 09:30 Kids Tampa 1 - 0 Young Tigers A DACO-GETICA T2
2 5 10:00 Best Boys 10 - 2 CSA Steaua A DACO-GETICA T1
2 6 10:00 Ajax N.G. 0 - 3 ACS Juniorul 2014 A DACO-GETICA T2
2 7 10:30 ACS Ilie Oana 2 - 5 ASC Sparta A DACO-GETICA T1
2 8 10:30 ACS Lumina Eagles 4 - 6 Young Tigers A DACO-GETICA T2
2 9 11:00 ACS Juniorul 2014 0 - 8 Best Boys A DACO-GETICA T1
2 10 11:00 ASC Sparta 3 - 0 Ajax N.G. A DACO-GETICA T2
2 11 11:30 Young Tigers 1 - 1 ACS Ilie Oana A DACO-GETICA T1
2 12 11:30 Kids Tampa 5 - 0 ACS Lumina Eagles A DACO-GETICA T2
2 13 12:00 CSA Steaua 1 - 4 ACS Juniorul 2014 A DACO-GETICA T1
2 14 12:00 Best Boys 3 - 0 ASC Sparta A DACO-GETICA T2
2 15 12:30 Ajax N.G. 0 - 3 Young Tigers A DACO-GETICA T1
2 16 12:30 ACS Ilie Oana 0 - 9 Kids Tampa A DACO-GETICA T2
2 17 15:00 ASC Sparta 2 - 1 CSA Steaua A DACO-GETICA T1
2 18 15:00 Young Tigers 0 - 6 Best Boys A DACO-GETICA T2
2 19 15:30 Kids Tampa 3 - 0 Ajax N.G. A DACO-GETICA T1
2 20 15:30 ACS Lumina Eagles 2 - 5 ACS Ilie Oana A DACO-GETICA T2


2019/08/27


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 21 09:00 ACS Lumina Eagles 3 - 0 Ajax N.G. A DACO-GETICA T1
2 22 09:00 Best Boys 1 - 0 Kids Tampa A DACO-GETICA T2
2 23 09:30 CSA Steaua 1 - 1 Young Tigers A DACO-GETICA T1
2 24 09:30 ACS Juniorul 2014 2 - 4 ASC Sparta A DACO-GETICA T2
- 25 10:00 ACS Ilie Oana - Ajax N.G. A DACO-GETICA T1
2 26 10:00 ACS Lumina Eagles 0 - 7 Best Boys A DACO-GETICA T2
2 27 10:30 Kids Tampa 5 - 0 CSA Steaua A DACO-GETICA T1
2 28 10:30 ACS Juniorul 2014 2 - 1 Young Tigers A DACO-GETICA T2
2 29 11:00 Best Boys 5 - 2 ACS Ilie Oana A DACO-GETICA T1
2 30 11:00 CSA Steaua 3 - 3 ACS Lumina Eagles A DACO-GETICA T2
2 31 11:30 ACS Juniorul 2014 1 - 1 Kids Tampa A DACO-GETICA T1
2 32 11:30 ASC Sparta 3 - 1 Young Tigers A DACO-GETICA T2
2 33 12:00 Ajax N.G. 0 - 3 Best Boys A DACO-GETICA T1
2 34 12:00 ACS Ilie Oana 2 - 2 CSA Steaua A DACO-GETICA T2
2 35 12:30 ACS Lumina Eagles 1 - 2 ACS Juniorul 2014 A DACO-GETICA T1
2 36 12:30 Kids Tampa 1 - 1 ASC Sparta A DACO-GETICA T2