2019/08/26


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 08:30 AS Tandem 3 - 0 Inter Dumi A DACO-GETICA T1
2 2 09:10 Farul Constanta 2 - 0 New Stars A DACO-GETICA T1
2 3 09:50 CSA Steaua 3 - 0 Inter Dumi A DACO-GETICA T1
2 4 10:30 AS Tandem 1 - 2 Farul Constanta A DACO-GETICA T1
2 5 11:10 CSA Steaua 0 - 1 New Stars A DACO-GETICA T1
2 6 11:50 Inter Dumi 0 - 3 Farul Constanta A DACO-GETICA T1
2 7 14:30 Steaua N.G. 0 - 3 CSA Steaua A DACO-GETICA T1
2 8 15:10 New Stars 3 - 0 Steaua N.G. A DACO-GETICA T1
2 9 15:50 Steaua N.G. 0 - 3 AS Tandem A DACO-GETICA T1
2 10 08:30 Unirea Dobroesti 0 - 1 ACS Gloria Kids 2019 B DACO-GETICA T2
2 11 09:10 ACS Lumina Eagles 0 - 6 ASC Sparta B DACO-GETICA T2
2 12 09:50 Academia Voluntari 0 - 7 Young Tigers B DACO-GETICA T2
2 13 10:30 Unirea Dobroesti 1 - 6 ASC Sparta B DACO-GETICA T2
2 14 11:10 ACS Lumina Eagles 5 - 0 Academia Voluntari B DACO-GETICA T2
2 15 11:50 ACS Gloria Kids 2019 1 - 7 Young Tigers B DACO-GETICA T2
2 16 14:30 Academia Voluntari 1 - 2 Unirea Dobroesti B DACO-GETICA T2
2 17 15:10 Young Tigers 5 - 2 ACS Lumina Eagles B DACO-GETICA T2
2 18 15:50 ASC Sparta 1 - 0 ACS Gloria Kids 2019 B DACO-GETICA T2


2019/08/27


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
2 19 08:00 Farul Constanta 3 - 0 CSA Steaua A DACO-GETICA T1
2 20 08:40 New Stars 3 - 0 Inter Dumi A DACO-GETICA T1
2 21 09:20 CSA Steaua 1 - 3 AS Tandem A DACO-GETICA T1
2 22 10:00 Steaua N.G. 3 - 0 Inter Dumi A DACO-GETICA T1
2 23 10:40 New Stars 0 - 2 AS Tandem A DACO-GETICA T1
2 24 11:20 Farul Constanta 3 - 0 Steaua N.G. A DACO-GETICA T1
2 25 08:00 ASC Sparta 8 - 0 Academia Voluntari B DACO-GETICA T2
2 26 08:40 Unirea Dobroesti 1 - 4 Young Tigers B DACO-GETICA T2
2 27 09:20 ACS Gloria Kids 2019 2 - 1 ACS Lumina Eagles B DACO-GETICA T2
2 28 10:00 Young Tigers 2 - 3 ASC Sparta B DACO-GETICA T2
2 29 10:40 ACS Lumina Eagles 2 - 1 Unirea Dobroesti B DACO-GETICA T2
- 30 11:20 Academia Voluntari - ACS Gloria Kids 2019 B DACO-GETICA T2
- 31 12:00 New Stars - ACS Gloria Kids 2019 - DACO-GETICA T1 LOCURILE 5 - 6
2 32 12:00 CSA Steaua 2 - 3 ACS Lumina Eagles - DACO-GETICA T2 LOCURILE 7 - 8
2 33 12:40 Farul Constanta 2 - 0 Young Tigers - DACO-GETICA T1 SEMIFINALA 1
2 34 12:40 ASC Sparta 0 - 2 AS Tandem - DACO-GETICA T2 SEMIFINALA 2
2 35 13:20 Steaua N.G. 0 - 1 Unirea Dobroesti - DACO-GETICA T1 LOCURILE 9 - 10
- 36 13:20 LOC 6A - LOC 6B - DACO-GETICA T2 LOCURILE 11 - 12
2 37 14:00 Young Tigers 1 - 2 ASC Sparta - DACO-GETICA T1 LOCURILE 3 - 4
2 38 14:00 Farul Constanta 3 - 2 AS Tandem - DACO-GETICA T2 LOCURILE 1 - 2