2019/04/22


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 08:30 AS Tandem 0 - 2 FC Dinamo 1948 (Rosu) B ASC Daco-Getica
2 2 09:20 FC Dinamo 1948 (Alb) 3 - 1 Inizio A ASC Daco-Getica
2 3 10:10 Farul Constanta (Albastru) 2 - 0 FC Dinamo 1948 (Rosu) B ASC Daco-Getica
2 4 11:00 FC Dinamo 1948 (Alb) 5 - 0 Astra Kids A ASC Daco-Getica
2 5 11:50 FC Danilescu 1 - 2 ASC Daco-Getica C ASC Daco-Getica
2 6 12:40 ASC Sparta 0 - 0 D.N.G D ASC Daco-Getica
2 7 14:20 D.N.G 0 - 10 ACS Juniorul D ASC Daco-Getica
2 8 15:10 Farul Constanta (Albastru) 0 - 0 AS Tandem B ASC Daco-Getica
2 9 16:00 ASC Daco-Getica 0 - 5 Academia Voluntari C ASC Daco-Getica
2 10 17:40 Academia Voluntari 11 - 0 FC Danilescu C ASC Daco-Getica


2019/04/23


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
2 11 08:00 ACS Juniorul 3 - 1 ASC Sparta D ASC Daco-Getica
2 12 08:50 Inizio 2 - 3 Astra Kids A ASC Daco-Getica
2 13 17:10 Inizio 2 - 0 FC Danilescu - ASC Daco-Getica LOCURILE 9 - 12
2 14 15:30 AS Tandem 2 - 3 D.N.G - ASC Daco-Getica LOCURILE 9 - 12
2 15 16:20 FC Dinamo 1948 (Alb) 7 - 0 ASC Daco-Getica - ASC Daco-Getica LOCURILE 1 - 8
2 16 14:40 Farul Constanta (Albastru) 2 - 0 ASC Sparta - ASC Daco-Getica LOCURILE 1 - 8
2 17 18:00 Academia Voluntari 2 - 1 Astra Kids - ASC Daco-Getica LOCURILE 1 - 8
2 18 18:50 ACS Juniorul 0 - 1 FC Dinamo 1948 (Rosu) - ASC Daco-Getica LOCURILE 1 - 8


2019/04/24


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
2 19 09:00 FC Danilescu 3 - 0 AS Tandem - ASC Daco-Getica LOCURILE 11 - 12
2 20 09:50 Inizio 4 - 1 D.N.G - ASC Daco-Getica LOCURILE 9 - 10
2 21 10:40 FC Dinamo 1948 (Alb) 4 - 0 Farul Constanta (Albastru) - ASC Daco-Getica SEMIFINALA 1
2 22 11:30 Academia Voluntari 2 - 1 FC Dinamo 1948 (Rosu) - ASC Daco-Getica SEMIFINALA 2
- 23 09:40 ASC Daco-Getica - ASC Sparta - Complex Sportiv "Ion Tiriac" T1 LOCURILE 7 - 8
2 24 13:10 Astra Kids 1 - 2 ACS Juniorul - ASC Daco-Getica LOCURILE 5 - 6
- 25 14:00 - - - - ASC Daco-Getica FINALA MICA
- 26 15:00 - - - - ASC Daco-Getica FINALA MARE