2019/04/22


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN
2 1 08:00 ASC Sparta 5 - 1 Farul Constanta A Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 2 08:50 New Stars 9 - 0 FC Dinamo 1948 C Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 3 09:40 Farul Constanta 2 - 1 Luceafarul N.G. A Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 4 10:30 FCSB 1 - 0 Nord Sport B Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 5 11:20 CS Cautis 1 - 2 New Stars C Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 6 12:10 LPS Buzau 1 - 7 FCSB B Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 7 13:00 FC Dinamo 1948 2 - 0 CS Cautis C Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 8 13:30 ASC Daco-Getica 2 - 1 Unirea Dobroiesti D ASC Daco-Getica
2 9 13:50 Nord Sport 2 - 0 LPS Buzau B Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 10 14:40 ASC Sparta 5 - 2 Luceafarul N.G. A Complex Sportiv "Ion Tiriac"
2 11 16:50 Concordia Chiajna 3 - 0 ASC Daco-Getica D ASC Daco-Getica
2 12 18:30 Unirea Dobroiesti 0 - 4 Concordia Chiajna D ASC Daco-Getica


2019/04/23


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
2 13 08:00 ASC Sparta 6 - 3 Nord Sport - Complex Sportiv "Ion Tiriac" PLAY-OFF (A1)
2 14 08:50 FCSB 3 - 1 ASC Daco-Getica - Complex Sportiv "Ion Tiriac" PLAY-OFF (B1)
2 15 09:40 New Stars 6 - 0 Nord Sport - Complex Sportiv "Ion Tiriac" PLAY-OFF (A1)
2 16 09:40 Farul Constanta 7 - 1 Luceafarul N.G. - ASC Daco-Getica PLAY-OUT (A2)
2 17 10:30 Concordia Chiajna 4 - 0 ASC Daco-Getica - Complex Sportiv "Ion Tiriac" PLAY-OFF (B1)
2 18 10:30 Unirea Dobroiesti 0 - 3 CS Cautis - ASC Daco-Getica PLAY-OUT (B2)
2 19 11:20 ASC Sparta 0 - 1 New Stars - Complex Sportiv "Ion Tiriac" PLAY-OFF (A1)
2 20 11:20 Luceafarul N.G. 0 - 4 LPS Buzau - ASC Daco-Getica PLAY-OUT (A2)
2 21 12:10 FCSB 2 - 0 Concordia Chiajna - Complex Sportiv "Ion Tiriac" PLAY-OFF (B1)
2 22 12:10 CS Cautis 3 - 3 FC Dinamo 1948 - ASC Daco-Getica PLAY-OUT (B2)
2 23 13:00 Farul Constanta 4 - 1 LPS Buzau - ASC Daco-Getica PLAY-OUT (A2)
2 24 13:50 FC Dinamo 1948 2 - 3 Unirea Dobroiesti - ASC Daco-Getica PLAY-OUT (B2)


2019/04/24


LIVE JOC ORA ECHIPA SCOR ECHIPA GRUPA TEREN Meci Pt Nr Meci
2 26 08:50 LPS Buzau 0 - 3 Unirea Dobroiesti - Complex Sportiv "Ion Tiriac" LOCURILE 9 - 10
2 27 08:00 Farul Constanta 1 - 4 CS Cautis - Complex Sportiv "Ion Tiriac" LOCURILE 7 - 8
- 28 13:00 Nord Sport - ASC Daco-Getica - Complex Sportiv "Ion Tiriac" T1 LOCURILE 5 - 6
- 29 13:50 ASC Sparta - Concordia Chiajna - Complex Sportiv "Ion Tiriac" T1 LOCURILE 3 - 4
- 30 14:40 New Stars - FCSB - Complex Sportiv "Ion Tiriac" T1 LOCURILE 1 - 2